تبلیغات
عمار نامه - سقراط دیر آمدی، قلمت را به ابوت (کروبی) بده، تا کمی بخندیم!
 
عمار نامه
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق ...
درباره وبلاگ


به قرارگاه عمار خوش آمدید .
تابستان 88 بود که ندای «أین عمار؟» سراسر وجودم را فرا گرفت.که برای من فراتر از یک جمله بود.شاه کلیدی بود برای تحول زندگی ها و مقدمه ای بود که من زندگی را ، اطرافم را و خودم را بهتر از همیشه بشناسم. حال بر آن شدم که بنویسم آنچه را ...

(این وبلاگ به هیچ حزب و جناحی وابسته نیست )

مدیر وبلاگ : عمار پارسی
نویسندگان

و خدایی که در این نزدیکیست ...

خنده من بعد از آن روزی است که حکومت های پادشاهی و استبدادی اعراب، با موج آزادی خواهی و اسلامی مردم، سقوط کند، و آنگاه شرایط برای ظهور مهدی موعود فراهم شود، دجال خروج کند، و در گرداگرد جهان ارتش شیطان و شیطانیان، و صالحان و نیکان در مقابل یکدیگر صف آرایی کنند  و پس از ماه ها یا سال ها نبرد سنگین، به حول و قوه الهی، وعده الهی محقق گردد و حکومت پاکان و صالحان بر روی زمین گسترده شود و خلیفه بر حق خداوند بر روی زمین، همان منجی موعود پرچم عدل و یکتاپرستی را بر افشاند و بر جایگاه حکومت خود بنشیند….

اما…

این ابوت و کاستلو داستان ما، هنوز در حال انتشار بیانیه و در پی مجوز برای راهپیمایی و رفت و آمد برای دیدار با خانواده های زندانیان سیاسی و کشته ها و حماسه سرایی و شاهنامه خوانی برای جمعیت تظاهرات ۲۵ خرداد باشند.

(عکس: فتنه نیوز )

هاشمی رفسنجانی هم برایمان از خاطرات امام بگوید و خواب دیشبش.

تنسی تاکسیدو هم، برای حضور در انتخابات بعدی، شرط و شروط بگذارد.

بالاترینی ها هم پوستر طراحی کنند و یک مشت گره شده ای داخلش بگذارند و زیرش بنویسند فلان روز بیایید برویم یه سر میدان امام حسین، حکومت را عوض کنیم و بیاییم.

بالاترینی های مقیم فیسبوک هم، منتظر بشینند ببینند کی حسین شریعتمداری، یه تیکه ای حواله پاچه شان می کند، این ها هم یک پیج درست کنند و ملت هو ببرن و لایک بزنن…..

تا اینگونه روزشان را به شب کنند.

ما هم اینجا زیر سایه حکومت مهدی موعود، و در کنار صالحان و نیکان  بشینیم و تخمه  بشکنیم و هر هر به اینها بخندیم…!

و بعد بگوییم:

سقراط دیر آمدی

دوره نگارش فلسفه و مکتب گذشت…

قلمت را به ابوت (کروبی) بده

تا کمی بخندیم !

( نشریه 9 دی )

نوع مطلب : پرانتز باز، 
برچسب ها :